cottons
Cottons.sk

0 ks zboží: 0,00 Kč

Zobrazit košík

Cottons Slovensko

Oblíbená značka dámské hygieny Cottons přichází na Slovensko a do Česka. dvě desetiletí vyrábí australská firma se stejným názvem vysoce kvalitní produkty intimní hygieny a úspěšně je nabízí ženám v mnoha státech světa. Při výrobě všech svých produktů zpracovává pouze bavlnu první kategorie, čištěnou ekologickým způsobem, při kterém se používá kyslík namísto škodlivých bělidel. Cottons je značka bez chemikálií, její produkty přinášejí pohodlí, jsou měkké, vzdušné, hypoalergenní.

Uvedením dovážených vysoce kvalitních přírodních produktů intimní hygieny na český a slovenský trh chceme zaplnit volné místo mezi "chemickými" a "organickými" produkty intimní hygieny. Většina výrobců cenově dostupných produktů využívá různé syntetické materiály, které mohou způsobovat ženám zdravotní problémy. Převážná většina stávajících kvalitních přírodních produktů intimní hygieny se na trhu v současnosti prodává za nesrovnatelně vyšší ceny. V naší nabídce jsou kvalitní 100-procentně bavlněné přírodní produkty, bez chemie, přitom za průměrné ceny na trhu.

Mnoho značek vypadá na první pohled stejně. Ale jsou opravdu stejné? Rozdíl mezi našimi produkty a podobnými produkty, které jsou na trhu k dispozici, je jasný a plyne již z názvu "Cotton" = "Bavlna". Každá žena by si měla uvědomit, že v případě tamponů doslovně platí, že co je v tamponech, to je také v . Cottons tampony obsahují 100-procentní bavlnu, jsou tak biologicky odbouratelné a nejsou v nich použity žádné syntetické látky. Bavlna umí absorbovat ve vlhkém prostředí až pětinásobek své hmotnosti než začne být na pocit vlhká. Všechny Cottons vložky, slipové vložky a vložky pro kojící matky jsou na povrchu potaženy a překryty vrstvou ze 100-procentní jemné bavlny.

Milé dámy, máte možnost volby. Můžete si vybrat z nabídky našich kvalitních přírodních produktů, nebo za stejnou cenu můžete nakoupit produkty jiných značek, které obsahují vedle bavlny i celulózu a jiné syntetické materiály.

Tým Cottons Slovensko vám přeje správné rozhodování a spokojenost s našimi produkty.

Navštivte náš online obchod nebo vybrané lékárny a prodejny obchodních sítí.

Produkty lze nakoupit taky prostřednictvím internetu na www.Lekarna.cz.

Kontakt

Cottons Slovensko, s. r. o.
Staromlynská 2
821 06 Bratislava

Tel.: +421 911 733 443
E-mail: info@cottons.sk

© 2015 Cottons Slovensko, s. r. o.