cottons
Cottons.sk

0 ks zboží: 0,00 Kč

Zobrazit košík

Velkoobchod

Oblíbenou značku dámské intimní hygieny Cottons již přes 20 let vyrábí a prodává australská firma Cottons Brand Pty Ltd. Její výrobky jsou k dispozici ve většině velkých australských supermarketů, vybraných lékárnách a drogériích. Vysokou kvalitu Cottons výrobků ze 100-procentní bavlny, bez chemie a syntetických látek poznává stále více dívek a žen z celého světa.

Cottons výrobky se prodávají kromě Austrálie i na Novém Zélandu, ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska, ve Španělsku, v Itálii, Holandsku, Belgii, Lucembursku, Francii, Německu, Dánsku, Švédsku, Maltě, Sicílii, Krétě, Kypru, Turecku, Indii, Malajsii , Singapuru, některých státech USA a také státech východní a centrální Afriky a v Číně.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci v oblasti distribuce a prodeje produktů Cottons a Comforts v lékárnách nebo drogeriích, nemocnicích, supermarketech, e-shopech zaměřených na BIO a EKO produkty nebo obchodech se zaměřením na mateřské produkty, kontaktujte nás prosím na mailové adrese info@cottons.sk nebo telefonicky na +421 911 733 443.

Kromě velkoobchodních cen nabízíme našim potencionálním partnerům možnost nákupu i za ceny distribuční, vše záleží na formě dohodnuté spolupráce a předpokládaných odběrech.

Tým Cottons Slovensko se těší na spolupráci

Kontakt

Cottons Slovensko, s. r. o.
Staromlynská 2
821 06 Bratislava

Tel.: +421 911 733 443
E-mail: info@cottons.sk

© 2015 Cottons Slovensko, s. r. o.